Barika hledá kamaráda/ku

čtvrtek 27. březen 2014 10:38

Dostala jsem pozoruhodnou nabídku, kterou bohužel nemohu využít, ale třeba se někdo najde.

Možná vám takové nabídky chodí běžně, ale já jsem jich díky antispamu ušetřena a zjišťuji, že asi o dost přicházím. Tahle mě dostihla na literárním serveru, kde mi zprávy posílá jen pár tamních známých, a mezi nimi najednou takováhle perla:

 

barikamohammed52@hotmail.com
Mé jméno je slečna Barika Mohammed, vysoký dobře vypadající mladá holka, tak krásné a péči s dobrým porozuměním, veletrh v pleti, péče s dobrou sdílení, honesty.I viděl váš profil zde, které mě zajímá hodně a já jsem se rozhodl kontaktovat you.I opravdu chci mít dobré přátelství s vámi, i když jste se oženil můžeme být přátelé, mám důvod výběru vás jako svého přítele, prosím, pokud chcete vědět, more.Please kontaktujte mě přes tento můj e-mailovou adresu (barikamohammed52 @ hotmail.com) Musíme si promluvit a znát své vlastní více, a stejně tak sdílet obrázky na každý other.hope slyšet od vás. Prosím, odpovězte mi na mou e-mailovou adresu (barikamohammed52@hotmail.com) Tvůj nový kamarád slečna Barika, Děkuji.

 

Bohužel mi ze zprávy není jasné, jakého je Barika pohlaví ani co přesně hledá. Pokud snad tušíte, prosím neváhejte a napište, protože Barika čeká a  já už se oženil, shit.

Petra Kišová

Petra Kišová

Petra Kišová

Zajímavosti, glosy, názory...

Člověk psavý.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora